Pomożemy Ci pracować zdalnie!

Pomożemy Ci pracować zdalnie!

By smartech on 27 March 2020 in News!

COVID-19 (koronawirus) wpłynął na życie wszystkich ludzi i biznes na całym świecie. W odpowiedzi na wybuch epidemii firmy różnej wielkości wprowadziły obowiązkowe zasady dotyczące pracy w domu, a szkoły przeszły na model zdalnej nauki.

Smutna prawda jest taka, że ​​ponad 60% małych firm nie ma wystarczających doświadczeń, aby poradzić sobie z przejściem na szeroką skalę do środowiska „zdalnej pracy”. Wielu po raz pierwszy pracuje w domu, podczas gdy inni starają się znaleźć narzędzia niezbędne do wykonania pracy i utrzymania działalności firmy.

Jesteśmy w tym razem!

SignOnTheGo pomaga sprostać wyzwaniom, przed którymi stoi wiele firm, dostosowując się do nowej sytuacji:

Oferujemy bezpłatną usługę podpisu elektronicznego dla wszystkich organizacji dotkniętych wirusem COVID-19.

Nasz zespół jest dostępny do zdalnego włączania, szkolenia i pomocy w przekształcaniu twoich dokumentów w przyjazne dla „zdalnych biur” szablony.

Nasi specjaliści pomogą Ci zdigitalizować i zautomatyzować cały proces pracy, abyś Ty i Twoi pracownicy mogli bezpiecznie i wydajnie pracować z domu.

Jak możemy ci pomóc?

Nasza platforma pomogła już organizacjom z całego świata zmniejszyć straty związane z prowadzeniem działalności w tych wyjątkowych okolicznościach. Dostosowaliśmy model działania, aby pomóc szkołom w radzeniu sobie z wyzwaniami związanymi z kształceniem na odległość. Pomagamy również organizacjom różnej wielkości, digitalizować procesy zatwierdzania:

  • Lista płac
  • Zlecenia kupna
  • Propozycje projektów
  • faktury
  • I więcej

SignOnTheGo to platforma podpisu elektronicznego przeznaczona do pomocy naszej społeczności.

Obecnie oferujemy bezpłatne plany podpisu elektronicznego wszystkim firmom dotkniętym wirusem COVID-19.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób SignOnTheGo może pomóc Twojej organizacji w podejmowaniu wyzwań związanych z pracą w domu, skontaktuj się z nami!

Podpisuj dokumenty bezpośrednio z Outlooka

Podpisuj dokumenty bezpośrednio z Outlooka

By smartech on 20 January 2020 in News!

SignOnTheGo aplikacja do bezpiecznego podpisu elektronicznego online

Po zalogowaniu od razu trafisz do widoku tworzenia dokumentu, a Twoje załączniki zostaną automatycznie przesłane jako dokumenty do podpisu. Dodaj uczestników procesu i rozpocznij proces podpisywania.

SignOnTheGo aplikacja do bezpiecznego podpisu elektronicznego online

Z oprogramowania Microsoft Office korzystają miliony ludzi na całym świecie, a poczta Outlook jest  jednym z najpopularniejszych programów pocztowych dla firm.

SignOnTheGo aplikacja do bezpiecznego podpisu elektronicznego online

Nasza aplikacja została stworzona z myślą o tym, aby przyspieszać Twoje procesy biznesowe, dlatego postanowiliśmy wzbogacić ją o nową funkcjonalność – integrację z oprogramowaniem pocztowym Outlook. Dzięki temu w SignOnTheGo możesz wygodnie podpisać wszystkie dokumenty, które wymieniasz mailowo ze swoimi kontrahentami.

Aby połączyć SignOnTheGo ze swoją skrzynka pocztową zacznij od zainstalowania naszego dodatku. Znajdziesz go z łatwością dzięki wyszukiwarce, wystarczy, ze wpiszesz „SignOnTheGo”.

SignOnTheGo aplikacja do bezpiecznego podpisu elektronicznego online
SignOnTheGo aplikacja do bezpiecznego podpisu elektronicznego online

Kiedy otrzymasz dokumenty wymagające podpisu, wystarczy, że wejdziesz w wiadomość z właściwym załącznikiem i klikniesz w ikonę naszej aplikacji. Automatycznie otworzy się nowe okno dialogowe z ze stroną logowania SignOnTheGo. Możesz zalogować się do niej również swoim kontem Microsoft.